Obsługa informatyczna firm

Obsługa informatyczna firm

Dlakogo jest zabezpieczenie informatyczne?
Osbługa informatyczna firm bezpieczeństwo z zabezpieczenia informatycznego dla biznesu.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm zapewnia całościowe rozwiązanie wyzwań informatycznych. Zamiast traktować atak ransomware jako pojedynczy incydent, zajmują się problemami holistycznie, włączając plan tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii, szkolenie zespołu w zakresie rozpoznawania ataków phishingowych oraz solidny protokół bezpieczeństwa. Oznacza to, że Twoja firma jest chroniona przed kolejnymi atakami w przyszłości.

AIR

Jeśli Twoja organizacja poszukuje rozwiązań informatycznych, być może zainteresuje Cię obsługa informatyczna firm. Ten rodzaj usług obejmuje szereg profesjonalnych usług, od rozwoju oprogramowania po cyberbezpieczeństwo. Może również obejmować doradztwo, zarządzanie projektami i analizę danych. Explore TEK to certyfikowana przez SBA 8(a) mała firma, która zapewnia kompleksową obsługę informatyczną firm. Firma wykorzystuje elastyczne modele dostaw, rozszerzone zestawy umiejętności i głęboką wiedzę domenową, aby pomóc klientom w tworzeniu i wdrażaniu aplikacji dostosowanych do potrzeb. Nasze rozwiązania obejmują następujące obszary: Inżynieria systemów, DevSecOps, Cyberbezpieczeństwo, Sztuczna inteligencja, Management Consulting i Data Science.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm może pomóc również w zakresie bezpieczeństwa danych i ich odzyskiwania. Jest to niezbędne, aby uchronić firmę przed wpływem cyberataku. Poprzez zapewnienie bezpieczeństwa danych i zmniejszenie ryzyka naruszenia danych, kompleksowe wsparcie IT może zaoszczędzić pieniądze firmy, poprawić wydajność i uwolnić czas. Może również zwiększyć rentowność firmy.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm obejmuje szereg usług, takich jak instalacja sprzętu i oprogramowania. Konsultanci IT mogą pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb. Na przykład CABEM może pomóc w znalezieniu i zainstalowaniu nowego serwera, skonfigurowaniu sieci i zapewnieniu wsparcia dla istniejącego sprzętu. Możesz również zatrudnić ich do pomocy w tworzeniu i zarządzaniu stroną internetową.

SNR GITS, spółka zależna Arrowpoint Corporation, oferuje obsługę informatyczną firm. Firma ta specjalizuje się w dostarczaniu ekspertyz technicznych i zarządczych dla agencji federalnych. Ponadto obsługuje aplikacje, oprogramowanie, infrastrukturę i systemy. Jej usługi są oferowane za pośrednictwem kontraktów IDIQ (Indefinite Delivery/Indefinite Quantity).

Oprócz zarządzania IT, usługi IT dla firm obejmują również hosting stron internetowych, projektowanie, rozwój i rozwój aplikacji. Usługi te mogą pomóc w zarządzaniu systemami informatycznymi firmy i zminimalizować przestoje. Pomagają również zwiększyć produktywność. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozwoju oprogramowania czy zarządzania bazami danych, dostawca zarządzanych usług IT będzie miał odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

SNR GITS

SNR GITS jest spółką zależną Arrowpoint Corporation, która świadczy usługi IT dla firm. Firma dostarcza wiedzy technicznej i zarządczej, aby pomóc organizacjom w zarządzaniu i wspieraniu oprogramowania, sprzętu, infrastruktury i systemów. Firma świadczy również usługi zarządzania programami IT i cyberbezpieczeństwa. Jej kompleksowe usługi IT dla firm są oferowane w ramach umów o nieokreślonej dostawie / nieokreślonej ilości (IDIQ).

Firma obsługuje Departament Obrony (DOD) jako główny wykonawca kontraktu J6 Enterprise Technology Services. Kontrakt ten skupia się na wspieraniu Przedsiębiorstwa IT DLA. Kontrakt ten pozwala również na zdecentralizowane zamawianie usług IT dla firm przez inne agencje DoD. SNR GITS świadczy różne usługi wsparcia IT dla agencji rządowych.

CABEM

W ramach nowej umowy z Krajowymi Systemami Technicznymi, CABEM podpisał umowę na świadczenie usług informatycznych dla firm, w tym tworzenie oprogramowania i utrzymanie stron internetowych. Dodatkowo, CABEM będzie świadczył usługi sprzętowe i integracyjne. Usługi te skupią się na usprawnieniu przepływu pracy w laboratorium badawczym, generowaniu raportów oraz poprawie interakcji z klientami. Do dostarczenia rozwiązań CABEM wykorzysta własną platformę CABEM_Livia.

CABEM ma za sobą udaną historię dostarczania innowacyjnych organizacji w zakresie doradztwa technicznego. Podpisał umowę podwykonawczą z M2 Technologies, która będzie wspierać pracę firmy w Expeditionary Capabilities Consortium (ECSC), wspólnej inicjatywie z USMC PEO, Land Systems. Konkretnie, ta nowa inicjatywa skupi się na wymaganiach Korpusu Piechoty Morskiej w zakresie rozwoju nauki i technologii (S&T), w tym oszczędzania energii, bezpieczeństwa i przeżywalności oraz technologii wykrywania materiałów wybuchowych.

CABEM opracowuje również nową funkcjonalność strony internetowej dla M2, organizacji non-profit, która rozwija i rozmieszcza nieśmiercionośne zdolności. Nowa strona wzmocni przekaz informacji i poprawi funkcjonalność. Ponadto, CABEM użyje własnego systemu CMS, aby uczynić nową stronę elastyczną i interaktywną.

CABEM rozszerzył również możliwości swojego oprogramowania TRM. Nowe oprogramowanie ułatwia użytkownikom konfigurację kontrolerów i minimalizuje liczbę telefonów do pomocy technicznej. Oprogramowanie współpracuje z różnymi systemami operacyjnymi i umożliwia zdalny dostęp do sterowników i pulpitów. Obsługuje również funkcje publikowania stron internetowych i szablonów dokumentów raportów.

CABEM zmodernizował również swój serwer i środowisko wirtualne. Współpraca z M2 Technologies i Center for Hazardous Substance Research w KSU College of Engineering, doprowadziła do lepszej wydajności aplikacji i bardziej efektywnego wykorzystania zasobów. Na przykład, platforma serwera wirtualnego ESXi pozwala na uruchomienie wielu maszyn wirtualnych na cienkim hiperwizorze. Ponadto CABEM we współpracy z Uniwersytetem Stanowym Kansas opracował internetowe narzędzie do pisania grantów dla terenów poprzemysłowych. Ta instytucja rządowa potrzebowała narzędzia, które mogłoby obsługiwać zmiany polityki i treści z roku na rok.

CABEM dodał również nowego konsultanta, Harveya Schau, który jest starszym naukowcem pracującym nad różnymi projektami dla wojska.

SkyePoint

SkyePoint jest certyfikowaną przez SBA małą firmą zlokalizowaną w Dulles w stanie Wirginia. Świadczy usługi IT dla firm dla organizacji rządowych i komercyjnych. Usługi te obejmują rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa, inżynierii IT i zarządzania danymi. Usługi te umożliwiają klientom dokonywanie lepszych wyborów, przewidywanie wyników opartych na wartości i poprawę realizacji misji.

Dane adresowe:

AKTE Obsługa informatyczna firm – Outsourcing IT – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 380 784
Telefon: 784 898 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Previous post Co to jest wsparcie IT?
Next post Najlepszy dostawca usług IT