Odzyskiwanie danych wydajny ratunek.

Read Time:6 Minute, 45 Second

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery

Jeśli straciłeś ważne dane ze swojego urządzenia z systemem Android, teraz możesz je odzyskać. Korzystanie z narzędzia do odzyskiwania danych z systemu Android jest szybkie i łatwe. Oprogramowanie po prostu łączy się z urządzeniem z Androidem i skanuje je. Następnie możesz wybrać typ pliku do odzyskania. Czy straciłeś kontakty, historię połączeń, zdjęcia lub filmy, odpowiednie oprogramowanie może pomóc odzyskać dane. Dobrą wiadomością jest to, że te narzędzia są dostępne dla prawie każdego głównego urządzenia z systemem Android.

RecoverGo

Narzędzie do odzyskiwania danych RecoverGo Android jest potężnym rozwiązaniem, które może pomóc odzyskać utracone i usunięte pliki na smartfonach z systemem Android. To narzędzie jest kompatybilne z wieloma różnymi typami plików, w tym.jpg,.m4a i.png. Aby rozpocząć, musisz najpierw umieścić swój telefon z Androidem w trybie debugowania USB. Aby to zrobić, otwórz menu Ustawienia i znajdź Opcje dewelopera. Gdy już to zrobisz, wybierz opcję debugowania USB i wprowadź hasło.

Narzędzie do odzyskiwania danych RecoverGo Android jest łatwe w użyciu i może przywrócić utracone dane z kart SD i pamięci wewnętrznej. Pozwala również na podgląd możliwych do odzyskania danych przed faktycznym rozpoczęciem procesu odzyskiwania. Oprogramowanie jest w 100% bezpieczne w użyciu i ma wysoki wskaźnik sukcesu odzyskiwania. Program może odzyskać utracone dane z prawie każdego urządzenia z systemem Android, w tym rozbitych urządzeń.

Kolejną cechą RecoverGo Android data recovery jest jego zdolność do odzyskiwania usuniętych wiadomości WhatsApp bez kopii zapasowej. Możesz również odzyskać usunięte pliki multimedialne i historię połączeń za pomocą tego oprogramowania. Program działa zarówno z zakorzenionymi, jak i niezakorzenionymi urządzeniami z systemem Android. Narzędzie RecoverGo android data recovery obsługuje również wiele różnych urządzeń, w tym Samsung, Huawei, LG i Sony.

RecoverGo android data recovery tool jest bardzo popularny wśród użytkowników Androida. Jego potężne funkcje i przewodnik do odzyskiwania usuniętych plików na Androida sprawiają, że jest liderem w branży odzyskiwania danych. Jeśli przypadkowo usunąłeś ważny plik, to narzędzie może go przywrócić. Pozwoli Ci nawet odzyskać zdjęcia i filmy, dzięki czemu jest to bardzo wszechstronne narzędzie.

Kolejne popularne narzędzie do odzyskiwania danych, Apeaksoft Android Data Recovery, pomaga odzyskać usunięte i utracone dane z urządzeń z systemem Android. Posiada również intuicyjny interfejs, który pomaga w podglądzie odzyskanych elementów przed ich odzyskaniem. Jego interfejs użytkownika jest bardzo łatwy w użyciu i rozpoznaje urządzenie z systemem Android po podłączeniu do komputera. Jest również bezpieczny w użyciu, ponieważ nie nadpisuje istniejących danych.

RecoverGo Android data recovery tool może również odzyskać utracone lub usunięte wiadomości WhatsApp. Narzędzie może również odzyskać historię połączeń i pliki multimedialne. Najlepszą cechą tej aplikacji jest to, że jest ona kompatybilna z prawie wszystkimi systemami operacyjnymi Android. Możesz odzyskać dane z każdego rodzaju urządzenia z systemem Android, niezależnie od tego, czy jest to na telefonie komórkowym, czy na tablecie.

Dr. Fone

Jeśli masz uszkodzony telefon lub musisz odzyskać z niego dane, to możesz to zrobić za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych android Dr Fone. Ma wysoki wskaźnik sukcesu i jest bezpieczny w użyciu. Zawiera funkcję podglądu, aby pomóc Ci odfiltrować dane, które nie są już potrzebne. Istnieją dwa tryby skanowania, które są dostępne. Przed skanowaniem telefonu musisz go rootować. Aby rozpocząć, postępuj zgodnie z przewodnikiem oprogramowania do rootowania telefonu z systemem Android.

Ponieważ smartfony z biegiem lat stają się coraz bardziej niezawodne, nadal często zdarza się, że się psują i tracą dane. Dzięki aplikacji Dr. Fone firmy Wondershare można odzyskać dane z uszkodzonego telefonu i przywrócić je na komputer. Ten program ma również funkcję naprawy, która może naprawić błędy systemowe bez twardego przywracania ustawień fabrycznych. Posiada również funkcję zdalnego odblokowania oraz możliwość nagrywania ekranu telefonu. Oprogramowanie jest również bezpieczne dla komputera, dzięki czemu jest to świetna opcja, jeśli straciłeś ważne pliki.

Ten program może odzyskać prawie wszystkie rodzaje plików z urządzeń z systemem Android, w tym te usunięte lub uszkodzone przez przypadek. Jest również kompatybilny z prawie wszystkimi wersjami Androida, a odzyskane pliki można eksportować do różnych formatów. Oprogramowanie może również odzyskać zdjęcia, filmy, a nawet wiadomości e-mail. Do korzystania z tego oprogramowania potrzebny będzie komputer i kabel USB.

Inną świetną opcją dla użytkowników Androida jest FineDog Toolkit. To narzędzie może działać na komputerze Mac lub Windows i odzyskać utracone dane z urządzeń z systemem Android. Oferuje również bezpłatną 30-dniową wersję próbną. Ponadto może skanować zawartość urządzenia z Androidem, aby pomóc w odzyskaniu usuniętych lub utraconych danych.

Ten program jest łatwy w użyciu. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera, skanować dane i wyświetlić podgląd plików, które odzyskuje. Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android obsługuje również różne scenariusze utraty, w tym wirusy i awarie oprogramowania.

Jihosoft

Jeśli straciłeś dane na telefonie lub tablecie z systemem Android, to przyda Ci się Jihosoft Android Data Recovery. Oprogramowanie jest proste i łatwe w użyciu. Program może automatycznie wykryć twój telefon z Androidem, a następnie pokazać listę odzyskanych typów plików w pionowym oknie. Pozwala również na zapisanie odzyskanych plików w różnych lokalizacjach.

Oprogramowanie może przywrócić usunięte wiadomości, historię połączeń, zdjęcia i filmy oraz inne dane z telefonu z systemem Android. Jest również kompatybilny z różnymi urządzeniami Samsung. Ta potężna aplikacja jest w stanie odzyskać dane z pamięci i karty SD telefonu z systemem Android. Jest wysoce zalecany dla każdego, kto miał dane swojego telefonu usunięte przez pomyłkę.

Możesz użyć Jihosoft Android data recovery, aby odzyskać swoje zdjęcia i filmy, a także ważne dokumenty. Może również odzyskać media z konta WhatsApp lub Viber. To narzędzie jest kompatybilne z prawie wszystkimi urządzeniami android, od 2.1 do 9.0. Jest kompatybilny z większością typów plików multimedialnych i może przywrócić utracone dane z różnych formatów.

Program posiada tryb podglądu do badania odzyskanych plików, który pozwala na ich podgląd i upewnienie się, że nie są uszkodzone. Po zakończeniu skanowania można wybrać pliki, które chcemy odzyskać i przejść do procesu odzyskiwania. Proces jest szybki i łatwy, a Jihosoft Android Data Recovery działa zarówno z pamięcią wewnętrzną, jak i zewnętrzną. Odzyskuje również usunięte kontakty i informacje kontaktowe. Możesz wybrać odzyskanie danych w różnych formatach, takich jak CSV, VCF i HTML.

Istnieją dwa główne minusy Jihosoft Android Data Recovery 8.55. Po pierwsze, wymaga pozwolenia roota przed odzyskaniem utraconych danych. Ponadto, nie może odzyskać danych na uszkodzonych lub złamanych urządzeniach. Po drugie, nie jest darmowy do pobrania. Z tych powodów lepiej będzie użyć D-Back dla Androida.

Po trzecie, Jihosoft Android Data Recovery jest kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android. Może odzyskać usunięte pliki z urządzenia na komputer. Obsługuje również odzyskiwanie usuniętego czatu WhatsApp i załączników, a także plików z pamięci wewnętrznej. Ma również możliwość selektywnego skanowania urządzenia z Androidem i podglądu danych przed ich przywróceniem.

EaseUS MobiSaver

Program ten posiada przyjazny interfejs użytkownika, dzięki któremu jest łatwy w obsłudze. Może odzyskać pliki utracone z różnych powodów, w tym przypadkowego usunięcia i ataku wirusa. Ten program jest odpowiedni zarówno dla urządzeń z systemem iOS, jak i Android. Nie może jednak odzyskać usuniętych aplikacji lub danych z urządzeń innych firm.

EaseUS MobiSaver to darmowa aplikacja, która pozwala odzyskać usunięte pliki, sformatowane dane i inne dane z urządzenia z systemem Android. Jest kompatybilny z ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Możesz wyświetlić podgląd plików, które chcesz odzyskać przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania. To oprogramowanie oferuje również bezpłatne wsparcie techniczne.

Kolejną świetną cechą EaseUS MobiSaver jest jego zdolność do ochrony danych mobilnych. Nie nadpisuje danych na urządzeniu i nie wymaga żadnych rozszerzeń ani preinstalacji oprogramowania. Posiada wysoką ocenę bezpieczeństwa i gwarantuje prywatność w aplikacji. Niezależnie od tego, czy chcesz odzyskać utracone wiadomości WhatsApp czy pliki multimedialne, EaseUS MobiSaver jest niezbędnym narzędziem dla Twojego urządzenia z systemem Android.

Oprogramowanie EaseUS MobiSaver jest kompatybilne z większością urządzeń z systemem Android i jest łatwe w użyciu. Po zainstalowaniu, oprogramowanie skanuje urządzenie w poszukiwaniu usuniętych plików. Następnie możesz wyświetlić podgląd odzyskanych plików i wybrać odzyskanie tych, których potrzebujesz. Możesz nawet wybrać edycję odzyskanych plików, jeśli to konieczne.

Kolejną funkcją EaseUS MobiSaver jest możliwość odzyskiwania danych z kopii zapasowych iCloud. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto iCloud. Następnie możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać i przenieść na swój komputer.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Oprogramowanie do odzyskiwania danych Darmowe
Next post Odzyskiwanie danych komu można uwierzyć takie zlecenie.