Odzyskiwanie danych z pendriv to możesz zrobić darmowym programem.

Odzyskiwanie danych Którego programu do odzyskiwania danych mogę użyć?

photo
Odzyskiwanie danych z HDD ceny i koszty serwisów.

Odzyskiwanie danych Jeśli doświadczyłeś utraty danych lub innej katastrofalnej sytuacji, prawdopodobnie wiesz z pierwszej ręki, że nic nie jest bardziej frustrujące niż próba znalezienia rozwiązania problemu bez odpowiednich narzędzi. Na szczęście, nie wszystkie problemy z odzyskiwaniem danych są niemożliwe do rozwiązania. Powinieneś rozważyć kilka różnych rodzajów technik odzyskiwania danych, aby zmaksymalizować swoje szanse na sukces. Niezależnie od tego, czy dane znajdują się na starym komputerze, którego już nie używasz, czy na nowszym urządzeniu z kartą pamięci, nie powinieneś mieć problemu z ich odzyskaniem, jeśli wiesz, jakich narzędzi użyć.

Odtwarzanie danych spośród SSD tak mozesz się wyszkolić.

Najlepszy z dzisiejszych programów do odzyskiwania plików przegląd sprawia, że łatwo odzyskać utracone pliki z zewnętrznych dysków wirujących, dysków flash, kart SD i wielu innych typów przenośnych urządzeń pamięci masowej, w tym smartfonów. Odzyskiwanie danych https://halmaheraprivatetours.com/odzyskiwanie-danych-z-dysku-skuteczne-darmowe-programy/ Ten program obsługuje najnowsze systemy operacyjne i jest w stanie pracować nawet z najbardziej niejasnych technologii komputerowych. Co najlepsze, Mobile Data Recovery Pro jest niezwykle przystępny cenowo i niezwykle skuteczny. Obsługuje 1000 formatów plików na rynku dla większości głównych telefonów komórkowych, w tym, ale nie tylko: MMS, JPEG, PNG, TIFF, BMP, GIF i HMT.

Odtwarzanie danych spośród nadwyrężonego albumie oczywiście mozesz się zaaranżować.

Disk Drill to kolejny program do odzyskiwania danych, który obsługuje najnowsze systemy operacyjne, w tym Windows Vista. W przeciwieństwie do wielu podobnych produktów, Disk Drill faktycznie obsługuje dyskietki, które są znacznie większe niż wyżej wymienione formaty plików i mają swoje własne ryzyko i korzyści podczas odzyskiwania plików. Disk Drill jest doskonałym wyborem, jeśli chcesz odzyskać kilka małych plików (takich jak pliki tekstowe), które uważasz, że mogą być utracone na zawsze. Aby odzyskać dyskietkę, musisz użyć „surowy” format, który jest obsługiwany tylko przez kilka wybranych programów.

Przywracanie danych z albumu takim jednostką umiesz zqaufć.

Deleted Space Assist to doskonały program, który odzyskuje usunięte dane w ciągu zaledwie kilku minut. Oprogramowanie to przeznaczone jest do odzyskiwania e-maili, dokumentów, plików wideo, zdjęć, muzyki, kontaktów, stron internetowych, blogów, stron www, plików PPT, archiwów, filmów Flash, podcastów, plików audio, obrazów, filmów, prezentacji i kilku innych formatów plików. Deleted Space Assist odzyskuje dane z prawie wszystkich formatów plików, które zostały usunięte przez użytkowników za pośrednictwem systemu operacyjnego. W przeciwieństwie do wielu podobnych programów, to oprogramowanie zostało gruntownie przetestowane zarówno na systemach operacyjnych Mac i PC, i powinno działać z każdą wersją. Co jest wspaniałe w usuniętej przestrzeni asystent jest to, że ma funkcję punktu przywracania, który pozwala na przywrócenie całego komputera z powrotem do określonego punktu w czasie. Ponadto, ma funkcję kopii zapasowej, która automatycznie tworzy kopie zapasowe wszystkich danych przed usunięciem jakiegokolwiek pliku.

PC Tools Data Rescue II jest jednym z najbardziej popularnych programów do odzyskiwania danych na rynku. Oprogramowanie to jest przeznaczone głównie dla komputerów z systemem Windows, ale może również odzyskać dane z komputerów Mac i Linux. W przeciwieństwie do wielu innych narzędzi do odzyskiwania danych, PC Tools skanuje partycje dyskowe i dyski startowe komputera. Po przywróceniu komputera do dokładnej kopii siebie, można uruchomić PC Tools skanowania partycji dysku, dysków startowych lub dysku twardego.

Recycle Bin Recovery Software Ten program skanuje kosz na utracone pliki, a następnie dostarcza listę tych plików. Następnie można wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Jednakże, gdy używasz tego programu, musisz uruchomić PC Tools przed uruchomieniem Recycle Bin recovery. Nie można uruchomić program bez uprzedniego otwarcia kosza.

Przywracanie danych z SSD moce między darmowym magazynem natomiast starym serwem.

Hybrid Memory Card Recovery Software PC Tools nie może odzyskać dyski flash i karty pamięci. Jeśli masz już kartę pamięci lub dysk flash, musisz włożyć go do komputera. Następnie musisz otworzyć program do odzyskiwania danych. Oprogramowanie wykryje numer seryjny dysku twardego, który należy wprowadzić. Następnie pojawi się opcja skopiowania danych do bieżącego systemu Windows lub zapisania ich na dysku flash w celu odzyskania ich w przyszłości.

Odzyskiwanie NTFS Ta metoda wymaga fizycznego dostępu do partycji, na której znajdują się usunięte dane. Konieczne będzie uruchomienie oprogramowania do odzyskiwania NTFS. Komputer wyświetli operację odzyskiwania, po której pojawi się wykrzyknik. Po wybraniu opcji dysk zostanie fizycznie podzielony na partycje, co pozwoli na odzyskanie danych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post Odzyskiwanie danych z kart pamięci najlepsze darmowe programy.
Next post Odzyskiwanie danych tak poznasz fachowca.